Jedeme k Vám se zdravou výživou!

FIT OÁZA MARTINA s.r.o.

Kaznějov 566,
Kaznějov 331 51
fit-oaza@email.cz
Bc.Martina Jílková 704 797 360
objednávky a info 704 796 765
IČO: 06208797
Bankovní spojení : 103330002/5500
fit-oaza@email.cz

Máte nějaké oblíbené jídlo? Podělte se o něj s námi !

Děkuji. ❤️

Lubica 17.09.2023
Děkuji za příjemné jednání, dobré jídlo a úúúžasne koláčky. ,

Mňamózný koláček.

Lubica 31.05.2023
Nové koláčky s mákem jsou úžasné. Odložila jsem jeden pro kamarádku, ale bohužel.... Děkuji, jsou úžasné.

Poděkování

Lubica 24.12.2022
Přeji milí Jílkovi kouzelné a klidné vánoční svátky, do nastávajícího nového roku pevné zdraví a hodně pracovních a osobních úspěchů. Děkuji za chutné a zdravé jídlo a pokračují dál. Ať se vám daří.

Mňam

Lubica 08.12.2022
Právě si vychutnávám salát z červené řepy s křenem. Výborný !!! ♥️

Pochvala

Lubica 15.08.2022
Pochvala mladíkovi rozvozci, zřejmě brigádník, šikula a ochotný .

Supeeer

Martina 21.07.2022
Už několikrát jsem vrátila ke stravě a vždy velká spokojenost!
Opravdu není co vytknout...chuť, spolehlivost, ochota...

Spokojená

Lubii 17.07.2022
Chtěla bych pochválit mladého rozvozce, zřejmě brigádníka. Je taky milý a ochotný.

Super

Jana 10.04.2022
Zkusila jsem již pátou krabičkovou dietu na doporučení. Mohu jen konstatovat, že jsem narazila na opravdovou špičku v našem regionu. Vše luxusní, překvapivé chutě. Zatím jsem 100 % nadšená. A přitom cena lepší než u firem, se kterými se to nedá srovnávat. Super komunikace s dovozcem. Moc děkuji. Jsem nadšená.

Spokojená

Lubica 27.03.2022
Příjemní kurýři , supr doba rozvozu, chutné jídlo, prima porce, Jsem spokojená.

Svačinka

Tamara 11.03.2022
Dnešní svačinka 2. Vanilkový krém s ovocem a kokosem (mléko)
Mňňam mňňam, lahodné, svěží. Díky, moc jsem si pochutnala
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Napište Vaše zkušenosti s námi

Krabičky

Pavlína 30.03.2017
Rozvoz perfektní, jídlo moc dobré :-) jen jsem někdy tak trochu "přepomazánkovaná". V tomto ohledu bych uvítala změnu.. Ať už by to byl plátek šunky nebo sýra. Jinak jsem velmi spokojená.

Velká pochvala!

Denisa Kacerovská 15.03.2017
Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za jedinečné, pestré a zdravé pokrmy, které jsou navíc neuvěřitelně chutné. Díky vašemu krabičkovému systému mám vždy po ruce pět pravidelných jídel za den. Už neznám pocit hladu přes den a následné večerní přejídání. Navíc oceňuji velmi vlídné a ochotné jednání pana Jílka, který nám jídlo dováží. Už se stal naší podvečerní součástí. Teprve až když nám jídlo předá, syn spokojeně usíná :-) Za mne velký dík celému týmu Fit-oáza Martina a palec nahoru!

Velká pochvala !

Ladislava K. 13.02.2017
Jídlo je vždy perfektní. Zatím se mě nestalo,že by mě něco nechutnalo. Dovoz jídla absolutně bez problému. Všem doporučuji. Děkuji

Dokonalé jídlo + servis

Pavla Konopíková 06.02.2017
Vaše jídlo nemá chybu! Vždy výborné a nápadité, nikdy se neopakuje. Vždy se na jídlo těším a vždy si moc pochutnám, navíc tím hubnu. Pan Jílek vždy ochotný, usměvavý, přiveze tam, kde se zrovna nacházím. Za mě samé kladné hodnocení a vřele doporučuji!!!

Veliké díky

Nikol 18.01.2017
Jedná se o vyváženou stravu, perfektně rozvrženou tak, aby byl člověk zasycený a spokojený, k tomu všemu si moc pochutná a jako bonus hubne. Hlavně hubne tak, aby se mu kila již nevrátila. Dalším pozitivem je přísun nové energie a chuti k věcem, ,ke kterým dříve chuť nebyla. Jídla se neopakují, je pokaždé něco nového a velmi chutného. Vidím tu práci a energii, která je do vymýšlení a sestavování jídelníčků vkládána. Vždy se na Vaše jídla těším a pokaždé si moc pochutnám. Děkuji Vám Fit oázo :-)

Nejlepší jídlo

Lucie Šímová 04.01.2017
Velice doporučuji Fit oázu - sice píši po delší době, ale nemění to nic na tom, jak jsem byla hodně spokojena. Velice příjemný výstup p. Jilka a hlavně rozvoz podle toho kde jsem zrovna byla - v práci nebo doma, vždy bez problému.
Co se týká obsahu krabicek - absolutně velmi chutné jídlo, žádné kupovane věci. Již dříve jsem měla krabickovou dietu od jiné firmy a nedá se to srovnat. Vždycky jsem se na jídlo od fit oázy těšila, ani jednou se mi nestalo ze bych to nesnedla. Opravdu manželům Jilkovym moc dekuji za perfektní 3mesice, kdy jste mi naučili správně jist a také jaké zdravé jídla se daji udělat.
Výsledek ? Za 3mesice jsem zhubla 10kg - původně 73kg na 63kg. Díky Vám me tělo je zvyklé ráno hned jist ;)
Za me maximálně DOPORUČUJI
Přeji plno spokojených klientů jako jsem ja.
S pozdravem Šímová Lucie

Mužu doporučit

Michal 30.11.2016
Rad bych Vám touto cestou chtěl moc poděkovat za Vaši výbornou stravu. Měl jsem možnost necelé tři měsíce jist výbornou a zdravou strav. Podařilo se mi zhubnout 5 kg ale hlavně jsem se naučil jist zdravé a pravidelně. Vaše jídlo výborně chutná a servis který máte je vynikající.
Určitě vás budu všude možné doporučoval a určitě se na vás na jaře zase obrátím.

Skvělé

Jana Plzeň 01.11.2016
Budu strohá. Přišli, viděli a zvítězili. Krabickovou dietu už jsem vyzkoušela od různých dodavatelů. Co jsem napsala v úvodu, je ale to nejpodstatnější. Nejlevnější, nejchutnější a hlavně nejúčinnější. Palec rozhodně nahoru a doporučuji všem.

Lepší a lepší :-)

Dagmar K. 26.10.2016
Vážená paní Jílková, vážený pane Jílku,
je až s podivem, že za celou tu dobu ( už to bude skoro rok) kdy Vaše krabičky jsou součástí naší lednice a nadále našeho dobrého pocitu z jídla, jsme Vám nenapsali ještě žádnou recenzi.
To, že jsme s Vámi spokojeni je zřejmé,objednáváme furt :-).Manžel nemusí řešit celý den jídlo v práci, já si pochutnávám na sladkých snídaních a nejen to..letní catering k manželovým narozeninám byl ukázkou Vaší profesionality.
Za celou tu dobu bych dlouho hledala stejné jídlo..naopak rozmanitost je stále větší a jídlo nám přijde chutnější a chutnější. Já osobně Vám chci poděkovat za zařazení hovězího masa :-) a nepostradatelné celozrnné cibulové koláče !
Věřím, že máte spoustu takových příznivců jako jsme my.
Děkujeme.

Naprostá spokojenost!!!!!!!

Eliška Lhůta 24.09.2016
Již tři týdny si nechávám vozit krabičky. Jsem velmi spokojená, jak s jídlem tak i s dovozem. Jídlo je zdravé a chutné , hodně luštěnin a zeleniny, výborné vlastní pečivo. Za tři týdny jsem zhubla 4 kg a jsem spokojená a budu pokračovat.Měla jsem problém o víkendu a to jsem vyřešila dvěma jídly ve čtvrtek a pátek je to bezvadné a doporučuji.
Děkuji a více takových firem !
<< 14 | 15 | 16 | 17 | 18 >>