Jedeme k Vám se zdravou výživou!

FIT OÁZA MARTINA s.r.o.

Kaznějov 566,
Kaznějov 331 51
fit-oaza@email.cz
Bc.Martina Jílková 704 797 360
objednávky a info 704 796 765
IČO: 06208797
Bankovní spojení : 103330002/5500
fit-oaza@email.cz

Máte nějaké oblíbené jídlo? Podělte se o něj s námi !

Pochvala

Lubica 15.08.2022
Pochvala mladíkovi rozvozci, zřejmě brigádník, šikula a ochotný .

Supeeer

Martina 21.07.2022
Už několikrát jsem vrátila ke stravě a vždy velká spokojenost!
Opravdu není co vytknout...chuť, spolehlivost, ochota...

Spokojená

Lubii 17.07.2022
Chtěla bych pochválit mladého rozvozce, zřejmě brigádníka. Je taky milý a ochotný.

Super

Jana 10.04.2022
Zkusila jsem již pátou krabičkovou dietu na doporučení. Mohu jen konstatovat, že jsem narazila na opravdovou špičku v našem regionu. Vše luxusní, překvapivé chutě. Zatím jsem 100 % nadšená. A přitom cena lepší než u firem, se kterými se to nedá srovnávat. Super komunikace s dovozcem. Moc děkuji. Jsem nadšená.

Spokojená

Lubica 27.03.2022
Příjemní kurýři , supr doba rozvozu, chutné jídlo, prima porce, Jsem spokojená.

Svačinka

Tamara 11.03.2022
Dnešní svačinka 2. Vanilkový krém s ovocem a kokosem (mléko)
Mňňam mňňam, lahodné, svěží. Díky, moc jsem si pochutnala

Maximální spokojenost

Martina Cetlová 21.02.2022
Děkuji, děkuji a opět děkuji!!!! Výborné, chutné a hlavně rozmanité jídlo...od pomazánek počínaje přes pečivo, koláče, pudingy, po teplé pokrmy končeje!!!!! Opravdu až tady člověku dojde,že i zdravé jídlo opravdu dokáže být chutné a člověk se na něj neustále těší!!!! Člověk nejen že lépe vypadá,ale i se lépe cítí a to je nejvíc!!!! Výborná komunikace,domluva i předání,jak s pánem i paní a prostě nelze nic vyčíst!!!! Již jsem se po několikáté vrátila a rozhodně ne naposledy!!!!! Děkuji,že děláte svou práci opravdu srdcem, neboť je to opravdu znát a vidět a vřele doporučuji všem❤️!!!!!!

výborné jídlo

Vlasta 07.09.2021
Jídlo je všechno moc dobré - přehlídka chutí výborně sladěných :o) a dnes mi nejvíc chutnal zeleninový salát s pohankou a sýrem - úžasný....a včera zase rýžové těstoviny s dýňovým pyré, šunkou a sýrem.A to pečivo, pokaždé čerstvě napečené... díky!

skvělé jídlo

Vlasta 18.06.2021
úžasné jsou pomazánky a nejvíc mi chutnal osvěžující ovocný puding - fakt bomba. Díky

Mňamka

Pavla 18.04.2021
Dobrý den,
musím poděkovat skvělému týmu za velmi dobrou a kvalitní stravu, také dovozu, vždy bylo na určeném místě. Opravdu mi chutnalo, ale manželovi po ochutnavce ne, ačkoliv by kila shodit potřeboval. Prý ryba pasirovana přes prase je stravitelná
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Napište Vaše zkušenosti s námi

příjemné překvapení

Monika Trnová 03.08.2016
Ahoj všem, pro moje velké překvapení( po přečtení jídelního lístku kde jsou jídla co neznám a skoro neumím ani vyslovit) jsem si po prvním dnu opravdu pochutnala a těším se na další dobroty.....

Nic se nesmí přehánět

Jaroslava 03.08.2016
Chutná to všechno stejně. Buď to je sladké nebo pálivé. Ale zdravé. Rozhodně to není pro toho, kdo si rád pochutná na jídle. Nadšení mi opadlo cca po 10 dnech stravování a kořenovou zeleninu jsem nemohla ani vidět.

Re: Nic se nesmí přehánět

Aneta 10.08.2016
Tak na tohle musím reagovat.. Krabicky mam cca druhy mesic a myslím si pravý opak. Jídlo chutná pokaždé jinak, což je skvěle, ze si na své prijde uplne každy. Ja bych si treba nedokázala představit den bez sladkého. Tady ho mám a každy den si pochutnam :) nedokážu si představit, ze bych si takhle mela každy den vyvarovat. Nejen, ze bych strávila cely den u plotny, ale asi bych ani nemela hlavu na to, každy den vymýšlet takováhle jídla a jeste se vejít do teto ceny. Za me rozhodne doporučuji všem, které uz nebaví denne resit, co jist a co ne.. Dekuji :)

Pochvala

Dáša Koreisová 28.07.2016
Vyzkoušela jsem více firem tzv. Zdravého stravování, ale Vaše jídlo je bezkonkurenční a nejlepší, které jsem zatím ochutnala.
Jídelníček mi zcela vyhovuje. Lidé v okolí si začínají všímat změny postavy a Vaše jídlo, pokud se kvalita nezmění, budu objednávat i nadále.

Děkuji a jsem s pozdravem.

D.Koreisová

Mnohokrát děkuji

Jitka z Plzně 22.06.2016
Mnohokrát Vám paní a pane Jílkovi děkuji. Konečně jsem, díky Vám, zjistila, že hubnout, pochutnat si na jídle a také se zdravě stravovat, jde vše najednou. Znala jsem jen klasickou kuchyni, takže tato jídla pro mě byla novinkou. Musím přiznat, že jsem se na každé jídlo doslova těšila. Tahala jsem z Vás rozumy, co se jak připravuje a na co si dát pozor, co mohu a co nesmím. Moc Vám oběma děkuji za trpělivost, kterou jste se mnou měli.
Velikým bonusem pro mě je i to, že má váha šla dolů. Za 5 týdnů, kdy jsem měla krabičkovou dietu od Vás, jsem zhubla o 9 kg.
Píši až po několika týdnech, protože jsem Vám k tomu chtěla připsat i to, že se snažím pokračovat ve zdravém stravování, které jsem díky Vám poznala. Na internetu si hledám recepty na různá jídla a taky inspiraci a váha jde zatím pořád dolů.
Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji a přeji Vám hodně štěstí, zdraví a spoustu spokojených klientů.

Nečekané!

Ilona 19.06.2016
Dobrý den. moje startovací pozice - věčná dietářka s rozhozeným metabolismem. Sama jsem za 3 měsíce shodila 4 kg a dál to nešlo. Bylo mi jasné, že cesta nevede přes hladovění. Na doporučení jsem začala odebírat krabičky od FIT OÁZA. Po prvním týdnu mne ovládl pocit, že při tak ohromném množství jídla snad nemohu ani hubnout. Z každé porce jsem byla nadšená - tak rozmanitý a nápaditý jídelníček jsem nečekala. Vše VIP - jako by pro mne vařila ta nejlepší kamarádka! Výsledek po měsíci stravování -2,5 kg. To je ohromné. Děkuji a doporučuji.

Bezkonkurenční

Jana Plzeň 25.04.2016
Jedeme v krabičkách již 9 měsíc, manžel shodil 20Kg já jsem opět na váze jako před dětmi. Vyzkoušeli jsme více firem a krabičky fungují, jíte pravidelně, zdravě a neřejídáte se. Fit oáza Martina je však číslo jedna co se týče kvality, chutí, nápaditosti,pestrosti....vymyslet a vařit takhle dobře určitě vyžaduje veliké úsilí. Za nás jste nejlepší. Jen tak dál. DÍKY

Poděkování

Jarmila Plzeň 20.04.2016
Chtěla bych touto cestou poděkovat lidem, kteří mne změnili život. Už jsem nevěřila žádné dietě ani firmám na krabičky. Ztracené peníze a po měsíci stejný efekt. Jednou jsem dostala kontakt od kamarádky na Fit-oazu Martina. Díky této informaci jsem si objednala před šesti měsíci zkušební týden a kupodivu stále pokračují ještě dnes. Mám o 16 kg méně , cítím se o 16 let mladší a konečně se sama sobě libim. Děkuji za vše a doufám , že vydržíte dělat lidem radost co nejdéle. Zasloužíte si to a máte můj velký obdiv. Ještě jednou děkuji.

Opravdu funguje

Jiří 03.04.2016
Děkuji firmě Fit oáza Martina za jejich služby. Dieta opravdu funguje, za 2 měsíce mám dole 10 kg, je mi 54 let a před tím jsem zkoušel různé diety. Mám problém se štítnou žlázou a tím šlo vždy vše hůře. Nyní jsem opravdu spokojen. Cítím se o mnoho lépe. Jídlo je pestré a chutné.

Dobré jídlo bez starostí

Jitka 21.03.2016
Děkuji manželům Jílkovým za tuto službu. Jídlo je velmi chutné,pestré,kvalitní. Za 7 týdnů jsem zhubla 5,4 kg, oblékla jsem kalhoty, které mi byly před třemi lety, super!! Líbí se mi, že mám pořešené jídlo na celý den a to zcela bez starostí a vymýšlení. Bez hladu a různého uzobávání, navíc mám dojem, že jím pořád. Děkuji a chci ještě pokračovat.
<< 14 | 15 | 16 | 17 | 18 >>