Jedeme k Vám se zdravou výživou!

FIT OÁZA MARTINA s.r.o.

Kaznějov 566,
Kaznějov 331 51
fit-oaza@email.cz
Bc.Martina Jílková 704 797 360
objednávky a info 704 796 765
IČO: 06208797
Bankovní spojení : 103330002/5500
fit-oaza@email.cz

Máte nějaké oblíbené jídlo? Podělte se o něj s námi !

výborné jídlo

Vlasta 07.09.2021
Jídlo je všechno moc dobré - přehlídka chutí výborně sladěných :o) a dnes mi nejvíc chutnal zeleninový salát s pohankou a sýrem - úžasný....a včera zase rýžové těstoviny s dýňovým pyré, šunkou a sýrem.A to pečivo, pokaždé čerstvě napečené... díky!

skvělé jídlo

Vlasta 18.06.2021
úžasné jsou pomazánky a nejvíc mi chutnal osvěžující ovocný puding - fakt bomba. Díky

Mňamka

Pavla 18.04.2021
Dobrý den,
musím poděkovat skvělému týmu za velmi dobrou a kvalitní stravu, také dovozu, vždy bylo na určeném místě. Opravdu mi chutnalo, ale manželovi po ochutnavce ne, ačkoliv by kila shodit potřeboval. Prý ryba pasirovana přes prase je stravitelná

Všem doporučuji.

Alena z Plzně 31.03.2021
Zkoušela jsem více dodavatelů krabičkového stravování. Bezkonkurenčně je Fit oáza Martina nejlepší, nejchutnější. Za 3 měsíce 5 kilo dole. Pečivo je úžasné, vždy jsem se těšila na svačinové placičky. Jestli váháte a vybíráte dodavatele, tak určitě vyberte zde. Přeji hodně dalších spokojených strávníků. Děkuji

Pochvala

Holá 28.01.2021
Moc děkuji za skvělé a velmi chutné jidlo.Sladke byla dokonalost a pomazánky úchvatne.Ještě jednou děkuji a už se těším na příště.

Naprostá spokojenost

Iveta 20.07.2020
již od ledna odebírám zdravou stravu a jsem jedním slovem nadšená.Jidla sou nápaditá,výborné ochucená a neopakují se což si myslím,že musí být hrozně těžké.Smekam před celým Teamem a jen tak dál!!!Chtěla bych poděkovat a vstřícnost a ochotu vašeho řidiče za každodenní donasku.Moc diky

Naprostá spokojenost

Olga K. 23.06.2020
Musím Fit Oázu jednoznačně pochválit. Veškerá jídla, zejména pak pečivo a koláče na sladko, byly naprosto vynikající. Škoda, že nezveřejňujete recepty :-)
A velmi oceňuji pana řidiče - ochotný, milý a všechno šlo domluvit, nic nebyl problém. Jste skvělý tým.

Pomazánky

Moni Petri 10.06.2020
Děkuji,
tím musím začít.I já se k Vám vracím. Protože jste JEDINÝ, kteří to UMÍ,dát s chutí kila dolů.Miluji vaše pomazánky a jahelné kuličky s ovocem a jogurtem, nebo jahelný pudink...Přála bych si častěji rybu. Například koprovka a bílá ryba je moc dobrá kombinace..Ale ještě jednou děkuji,že není často soja....tu nemusím :-( :-)

Podekovani

Eliska 27.04.2020
Super strava,skvělý servis. Moc ráda se k této stravě vracím; super komunikace i servis !l

100% doporučuji

Jiří Kozmann 26.04.2020
Vynikající jídlo, pokaždé překvapí
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Napište Vaše zkušenosti s námi

Mužu doporučit

Michal 30.11.2016
Rad bych Vám touto cestou chtěl moc poděkovat za Vaši výbornou stravu. Měl jsem možnost necelé tři měsíce jist výbornou a zdravou strav. Podařilo se mi zhubnout 5 kg ale hlavně jsem se naučil jist zdravé a pravidelně. Vaše jídlo výborně chutná a servis který máte je vynikající.
Určitě vás budu všude možné doporučoval a určitě se na vás na jaře zase obrátím.

Skvělé

Jana Plzeň 01.11.2016
Budu strohá. Přišli, viděli a zvítězili. Krabickovou dietu už jsem vyzkoušela od různých dodavatelů. Co jsem napsala v úvodu, je ale to nejpodstatnější. Nejlevnější, nejchutnější a hlavně nejúčinnější. Palec rozhodně nahoru a doporučuji všem.

Lepší a lepší :-)

Dagmar K. 26.10.2016
Vážená paní Jílková, vážený pane Jílku,
je až s podivem, že za celou tu dobu ( už to bude skoro rok) kdy Vaše krabičky jsou součástí naší lednice a nadále našeho dobrého pocitu z jídla, jsme Vám nenapsali ještě žádnou recenzi.
To, že jsme s Vámi spokojeni je zřejmé,objednáváme furt :-).Manžel nemusí řešit celý den jídlo v práci, já si pochutnávám na sladkých snídaních a nejen to..letní catering k manželovým narozeninám byl ukázkou Vaší profesionality.
Za celou tu dobu bych dlouho hledala stejné jídlo..naopak rozmanitost je stále větší a jídlo nám přijde chutnější a chutnější. Já osobně Vám chci poděkovat za zařazení hovězího masa :-) a nepostradatelné celozrnné cibulové koláče !
Věřím, že máte spoustu takových příznivců jako jsme my.
Děkujeme.

Naprostá spokojenost!!!!!!!

Eliška Lhůta 24.09.2016
Již tři týdny si nechávám vozit krabičky. Jsem velmi spokojená, jak s jídlem tak i s dovozem. Jídlo je zdravé a chutné , hodně luštěnin a zeleniny, výborné vlastní pečivo. Za tři týdny jsem zhubla 4 kg a jsem spokojená a budu pokračovat.Měla jsem problém o víkendu a to jsem vyřešila dvěma jídly ve čtvrtek a pátek je to bezvadné a doporučuji.
Děkuji a více takových firem !

Velká spokojenost

Iveta 19.09.2016
Velké poděkování.. dobré jídlo, skvělý pocit bez hladu, 3,5 kg dole za tři týdny.

POCHVALA

Iveta 16.09.2016
Dnes opět "krabičky"nemají chybu!!!Pozdrav do kuchyně:-)

Jsem unešená

Gabi 31.08.2016
Jídlo je úžasné, jen samá chvála. Jsem mile překvapená jak zdravé jídlo výborně chutná. Taky bych to také ráda uměla takto dobře a zdravě uvařit. Chtělo by to nějaký kurz Marti. Díky a jen tak dále

Upřímné díky

Miloslava 27.08.2016
Dnes jsem si zase moc pochutnala.Obdivuji kombinace jídel,nápaditost a nikdy jsem si nemyslela,že si na dietním jídle můžu tak pochutnat.Ale to nejdůležitější. Léčím se se štítnou žlázou a hubnutí jde pomaleji.Přesto jsem zhubla za půl roku krásných 15kg. A z čeho mám největší radost, snížil se mi cukr v krvi i cholesterol. Dostala jsem pochvalu v endokrinologické poradně.
Cítím se v dobré kondici zase se mohu lépe pohybovat a v mém okolí mi všichni fandí.
Děkuji. Je vidět, že vaříte a svojí práci děláte s láskou. Milu

Úžasné

Jarka Plzeň 18.08.2016
Moc děkuji. Již po prvním týdnu se cítím daleko lépe a mám 2kg dole.A to nechápu, protože jím vic než jsem jedla.

Naprostá spokojenost.

Vladimíra Plzeň 16.08.2016
Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování. To v co jsem už nevěřila se stalo realitou. Krabičky už jím více než rok od různych Plzeňských firem. Jednak nic moc kvalita , ale hlavně výsledky. Firma Fit oáza Martina mne ale udělala důležitý krok v mém snažení. Uplně jiná kvalita a výsledkově bomba. Hlad nemám , hubnu přiměřeně, a hlavně je všechno vynikající.
Není nic jednoduššího, než u Vás zůstat. Přeji Vám hodně dalších úspěchů !!!
<< 12 | 13 | 14 | 15 | 16 >>