Jedeme k Vám se zdravou výživou!

FIT OÁZA MARTINA s.r.o.

Kaznějov 566,
Kaznějov 331 51
fit-oaza@email.cz
Bc.Martina Jílková 704 797 360
objednávky a info 704 796 765
IČO: 06208797
Bankovní spojení : 103330002/5500
fit-oaza@email.cz

Máte nějaké oblíbené jídlo? Podělte se o něj s námi !

Supeeer

Martina 21.07.2022
Už několikrát jsem vrátila ke stravě a vždy velká spokojenost!
Opravdu není co vytknout...chuť, spolehlivost, ochota...

Spokojená

Lubii 17.07.2022
Chtěla bych pochválit mladého rozvozce, zřejmě brigádníka. Je taky milý a ochotný.

Super

Jana 10.04.2022
Zkusila jsem již pátou krabičkovou dietu na doporučení. Mohu jen konstatovat, že jsem narazila na opravdovou špičku v našem regionu. Vše luxusní, překvapivé chutě. Zatím jsem 100 % nadšená. A přitom cena lepší než u firem, se kterými se to nedá srovnávat. Super komunikace s dovozcem. Moc děkuji. Jsem nadšená.

Spokojená

Lubica 27.03.2022
Příjemní kurýři , supr doba rozvozu, chutné jídlo, prima porce, Jsem spokojená.

Svačinka

Tamara 11.03.2022
Dnešní svačinka 2. Vanilkový krém s ovocem a kokosem (mléko)
Mňňam mňňam, lahodné, svěží. Díky, moc jsem si pochutnala

Maximální spokojenost

Martina Cetlová 21.02.2022
Děkuji, děkuji a opět děkuji!!!! Výborné, chutné a hlavně rozmanité jídlo...od pomazánek počínaje přes pečivo, koláče, pudingy, po teplé pokrmy končeje!!!!! Opravdu až tady člověku dojde,že i zdravé jídlo opravdu dokáže být chutné a člověk se na něj neustále těší!!!! Člověk nejen že lépe vypadá,ale i se lépe cítí a to je nejvíc!!!! Výborná komunikace,domluva i předání,jak s pánem i paní a prostě nelze nic vyčíst!!!! Již jsem se po několikáté vrátila a rozhodně ne naposledy!!!!! Děkuji,že děláte svou práci opravdu srdcem, neboť je to opravdu znát a vidět a vřele doporučuji všem❤️!!!!!!

výborné jídlo

Vlasta 07.09.2021
Jídlo je všechno moc dobré - přehlídka chutí výborně sladěných :o) a dnes mi nejvíc chutnal zeleninový salát s pohankou a sýrem - úžasný....a včera zase rýžové těstoviny s dýňovým pyré, šunkou a sýrem.A to pečivo, pokaždé čerstvě napečené... díky!

skvělé jídlo

Vlasta 18.06.2021
úžasné jsou pomazánky a nejvíc mi chutnal osvěžující ovocný puding - fakt bomba. Díky

Mňamka

Pavla 18.04.2021
Dobrý den,
musím poděkovat skvělému týmu za velmi dobrou a kvalitní stravu, také dovozu, vždy bylo na určeném místě. Opravdu mi chutnalo, ale manželovi po ochutnavce ne, ačkoliv by kila shodit potřeboval. Prý ryba pasirovana přes prase je stravitelná

Všem doporučuji.

Alena z Plzně 31.03.2021
Zkoušela jsem více dodavatelů krabičkového stravování. Bezkonkurenčně je Fit oáza Martina nejlepší, nejchutnější. Za 3 měsíce 5 kilo dole. Pečivo je úžasné, vždy jsem se těšila na svačinové placičky. Jestli váháte a vybíráte dodavatele, tak určitě vyberte zde. Přeji hodně dalších spokojených strávníků. Děkuji
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Napište Vaše zkušenosti s námi

Super!

Martin Plzeň 30.12.2015
Ahoj. Krabičkovou dietu držím druhý měsíc a výsledky? Mám dole 15 kg. Jídlo je velice chutné, pestré a neomrzí se. Únava je pryč, mám spoustu energie a nikdy jsem se necítil lépe. Všem doporučuji! :-)

Konečně úspěch

Jarmila 15.12.2015
Ahoj všichni, konečně něco , co funguje, je mi 41 let a jsem dietami zničená baculka. Od konce září se stravuji ve Fit oáze Martina. Je to nesmírně rozmanitá strava. Klobouk dolů před fantazií s jakou sestavují jídelníček.Krabičky prostě fungují, je to chutné, výživné a vůbec mi nechybí sladké. Které se ale v menu objevuje také. Jsem moc vděčná , už jsem nedoufala, že něco zabere. K dnešnímu dni -11kg a jde to pořád dolů. A to necvičím :-) , tedy zatím :-) Moc děkuji manželům Jílkovým!!!!

Funguje to!!!

Lenka 19.08.2015
Velké díky, krabičky držím pět měsíců a zhubla jsem 12kg.Cítím se skvěle a jídlo je úžasné.

Omluva za překlep

Veronika 11.08.2015
Velice se OMLOUVÁM za překlep v příjmení, ...ach, ty myšlenkové pochody.....samozřejmě, poděkování patří paní JÍLKOVÉ!!! Děkuji za pochopení!

Poděkování _

Veronika 11.08.2015
Děkuji paní Jelínkové za pestrý jídelníček a inspiraci na víkend, kdy v tom jsem sama! Vynikající kombinace kukuřičného pečiva, které zasytí! Naučila jsem se jíst spoustu ingrediencí, které jsem doposud odmítala! Každé jídlo si maximálně užívám! ... šla jsem s cílem zhubnout kila, ale je to trochu jinak! Změna v přemýšlení o tom, co jím, po čem mi není těžko! Děkuji za poskytovaný servis při platbách panu Jílkovi! A přeji, aby Vám nápady a nadšení z Vaší výborně odváděné práce vydrželi!!!

Nemá to chybu

Gábina 15.07.2015
Konečně něco co opravdu funguje, nikdy jsem neměla dost silnou vůli odolat sladkostem a různým pochoutkam a díky "krabičkám" se to konečně povedlo. Takto se stravuji již více jak dva měsíce, "nehoní mě mlsná" a mám o šest kilo méně, cítím se lépe a upravil se mi krevní tlak, co víc dodat. Snad ještě to, ze jídlo mi přiváží až domů, je výborné a pro mě bez "práce". Nejvíc se vždy těším na svačinky a snídaně, ty nemají konkurenci. Takže všem kdo pro sebe chtějí něco udělat jenom DOPORUČUJU

Spokojenost

Helena Plzeň 08.07.2015
Již dva měsíce se stravuji za pomoci Fit oazy Martina. V úvodu jsem na stravu nebyla zvyklá a chtěla skončit. Dnes to ale vidím úplně jinak a jsem šťastná, že jsem vydržela. Cítím se o deset let mladší ,o sedm kilo lehčí a hlavně vím, že jím kvalitní stravu. Vše je super a výborně ochucené. Hlavně vydržte s tou vynikající kvalitou a chutí. Radši zdražte a vařte dál. Zkouším krabičky už tři roky ale s vámi už nebudu hledat nic lepšího. Moc děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.

Z velikosti XL na M!

Laďka 02.06.2015
Během 5ti měsíců jsem ztratila 15 kilo. Je mi 63 let a již jsem nevěřila, že dieta z Fit oázy mě omladí, že mě nebolí klouby, nemám cholesterol! Známí mě většinou nepoznávají. Všem doporučuji tento způsob hubnutí. Děkuji manželům Jílkovým, že mne změnili život k lepšímu žití!

Vsem doporucuji

Petra 04.05.2015
Zdravim vsechno,priznivce teto zazracne diety,ktera opravdu funguje.2 mesicne utekly jako voda a zrovna tak mych 6 kil.Jidlo vyborne,pestre a hlavne dodano vzdy s usmevem

Vysoce kvalitní jídlo za rozumnou cenu

Alena 26.04.2015
Je to velmi kvalitní strava, která má skvělou chuť a dokonale zasytí. Po třech měsících je 5 kg pryč, dvě čísla kalhot taky a na Inbody se potvrdil výborně nastartovaný metabolismus! Firma zaslouží velkou pochvalu:-)
<< 15 | 16 | 17 | 18 | 19 >>