...zdravá strava po které zhubnete

FIT OÁZA MARTINA s.r.o.

Kaznějov 566,
Kaznějov 331 51
fit-oaza@email.cz
Bc.Martina Jílková 704 797 360
objednávky a info 704 796 765
IČO: 06208797
Bankovní spojení : 103330002/5500

Máte nějaké oblíbené jídlo? Podělte se o něj s námi !

Klobouk dolů

Olina 20.07.2019
Zkusila jsem jídlo 3 týdny před dovolenou a jsem nadšená. Určitě se vrátím.

Vyborne jidlo

Hanka 13.06.2019
Fit Oaza Martina výborné, jídlo naprosto skvělé, vždycky se moc těším na další den, moc děkuji

Super,doporučuji !!

Š. Šlesingerova 24.04.2019
Za mě naprostá spokojenost,jak s jídlem tak s domluvou a rozvozem!! Děkuji

Naprostá spokojenost

Petr 26.03.2019
Není co vytknout. 8kg za 2 měsíce dole a to se přes víkend nikterak neomezuji.
Jídla mi chutnají (až na jídla, kde hraje sója hlavní roli, s tou se prostě nezkamarádím, ale to bylo nejakych 4-5 jidel vyhozenych z celkovych +- 220 jídel za ty 2 mesice).
Nesmím zapomenout na skvelou domluvu s ridicem.
Děkuji mnohokrát. ;)

Doporučuji

Lenka 10.03.2019
Krabičkovou dietu mohu jen doporučit, za šest týdnů jsem shodila 4kg. Jídlo je výborné, dochucené a okořeněné. Vyzdvihnout musim převážně snídaně a dopolední svačiny. Co se týče rozvozu, bezproblemů. Možnost si přes týden nechat vozit do práce, případně se domluvit na jinem místě vyzvednutí. Rodině Jilkových děkuji

Ňamka

Marcela 13.10.2018
Po tiramisu a basmati rýží s tuňákem bych se utloukla SUPER

Klobouk dolů.

Jiří a Miška 12.10.2018
Všichni co se na realizaci podílíte, pozor! S nynější stravou , variantou Fit (Oáza Martina Kaznějov) jsme nad míru spokojeni. V odběru krabiček "jedeme" nějaký rok (s přestávkami) od jiných dodavatelů. Nynější jídelníček se však nedá s předchozími srovnat. Je velmi chutný, akorát kořeněný (ač jsem jinak "solící" tip, kořenky jsme ze stolu uklidili), rozmanitý (neopakující se), "moderní" co do použitých surovin, zkrátka za jedna * ! Co je, stran jiného (úspora času s přípravou a vymýšlením jídla), ale pro nás podstatné - nepociťujeme nikterak pocit hladu a po měsíci jsme - já 5 a manželka 3 kg "dole". Čtyři týdny jsou ještě před námi, škoda, že jen čtyři (:-)). Po svatém Martinovi a k vánocům si dáme pauzu, ale od ledna s námi prosím dozajista opět počítejte (do velikonoc ? :-o).
Samozřejmě, že stan kuchařů patří veliké díky i Vaší firmě. Vše funguje naprosto přesně, rozvoz, časy ……
Moc děkujeme.

Pochvala

Pavlina 16.09.2018
Dobrý den. Jsem mile překvapena, jak máte postaven jídelníček. Měla jsem po zkušenostech od konkurence strach, že zase polovinu jídel vyhodim. Ale mohu Vám říci, že po třech týdnech jsem nenašla krabičku, kterou bych nedala. Opravdu vše chutné a výživné. Proto pokračuji a těším se na další taštičky.

Spokojenost

Dáša 19.07.2018
O stravování jsem se dozvěděla od kolegyně v práci, která si všimla, že jsem začala s " krabičkami". Jídlo od konkurence bylo bez chuti, nápadu a dražší o několik stovek. Takže jsem přešla k vám a po týdnu hodnotím ***** pět hvězdiček. diky

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Albertdrolf 02.06.2018
The prostate related is an essential a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate is found just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related symptom in men younger than 55 years old. Infections of the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of forms of prostate infection. It is brought on by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition connected with a particular defect in the gland and the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma on the urinary tract or by infections via other regions from the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal from the prostate defect then the employment antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not to ascertain what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective diet is important. These are some from the things you can do and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for general health and this will also keep the urinary track clean.

2. Some studies advise that a number of ejaculations a week will assist to prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak without excess. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef per week will increase the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most crucial measure to take to be sure a proper prostate would be to choose regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you should go for prostate examination at least 12 months.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Napište Vaše zkušenosti s námi

Hodnocení

Marie Kostkubova 21.02.2018
Dobry den,
jídlo je opravdu překvapivě velice chutné.Jedine proč ale koncim je fakt,ze takřka každý den je v nějakém chodu cesnek.Vim,ze ten jídlo dokáže skvěle ochutit,ale pokud mate každý den fungovat v kontaktu s lidmi,je to takřka nemožné.Kdyz není v pomazance cesnek,je tam cibule,to opravdu nejde. Kdo s tímto ale nemá problem,tak si opravdu velice pochutna.

Recenze

Fit-oáza 02.02.2018
Vážení zákazníci. Tento prostor je vyhrazen k recenzím a hodnocení.
Na běžné otázky využívejte prosím na těchto stránkách formuláře: Napište nám.
Velice děkujeme. Vaše Fit-oáza Martina.

Obedy a vecere

Stanislava Kohoutova 02.02.2018
Je mozme objednat obed a vecere?Rozvazite take do Lini?

Re: Obedy a vecere

Fit- oaza 02.02.2018
Dobrý den, objednat jen obědy a večeře nelze. Hezký den.

Pocet jidel

Aisha 30.01.2018
Dobry den, chci se zepta jestlu je mozne si objednat misto peti jidel jen tri jidla. Pet jidel denne nesnim.
Děkuji za odpověď

Dieta x zdravý životní styl

Jana 29.01.2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se u jídelníčku hlídá nějaká předepsaná energetická hodnota (např. 5000 kJ na den) nebo zda jde "pouze" o sestavení pestrého, zdravého a vyváženého jídla. Předem děkuji za odpověď, J.

Re: Dieta x zdravý životní styl

Fit-oáza Martina 29.01.2018
Dobrý den,
dietou bych naší zdravou stravu nenazývala. Hlavní složku naší výživy tvoří obiloviny, zelenina, ovoce a bílkoviny. Pro nás je důležité udržovat si pestrost, vyváženost a rozmanitost jídelníčku. Každý den dbáme, aby skladba všech pěti pokrmů byla vyvážená, zasytila naše zákazníky a dodala jim energii. Energetická hodnota samozřejmě opomenuta není, ale není prioritní. Nejdůležitější je kvalita obsažených živin v jednotlivých pokrmech a jejich kombinace. Pro konzultaci nás můžete kontaktovat na tel.č. 704 797 360.
S práním hezkého večera Fit-oáza Martina.

Re: Dieta x zdravý životní styl

Olina 29.01.2018
Mladá paní. Je to první firma za deset let , kde jsem se nezeptala a kde funguje vše. Úbytek váhy, skvělý pocit tělesný a žádný pocit hladu. Nic víc mne nezajímá.

Re: Re: Dieta x zdravý životní styl

Jana 01.02.2018
Dobrý den, to je dobře, že Vás víc nezajímá. :) Mě to zajímá, a proto jsem se zeptala.
Btw. díky, Martino, za odpověď. Sleduji Váš jídelníček delší dobu a opravdu vypadá zajímavě!

Pozdrav

Zdeněk Horák 22.01.2018
Po delsim case se ke mne na Moravu dostali krabicky, jak ja si pochutnal!! Uzasna vyvazena chut, netradicni zdrava jidla, proste jak rika Ivana Trump - zadna nuda na taliri. Fakt skvele! Moc fandim a preji dalsich skvelych spoustu napadu....!! Diky a moc zdravim do Plzne. Zdenek H.
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>