Jedeme k Vám se zdravou výživou!

FIT OÁZA MARTINA s.r.o.

Kaznějov 566,
Kaznějov 331 51
fit-oaza@email.cz
Bc.Martina Jílková 704 797 360
objednávky a info 704 796 765
IČO: 06208797
Bankovní spojení : 103330002/5500
fit-oaza@email.cz

Máte nějaké oblíbené jídlo? Podělte se o něj s námi !

Re: Spatne stravitelne, monotonni jidlo

Marcela Mannová / Plzeň 12.01.2017
Martino, Vaše recence je pro mne dost překvapivá, protože původně jsem u Jílkových na doporučení od kolegyně z práce začala s krabičkami kvůli akci - potřebuji rychle shodit - už letos v květnu tuším a plánovala tak měsíc max. 2 setrvat....A to, že jsem na nich dodnes hovoří za vše, stejné to je i s další kolegyní, která si krabičky také nemůže vynachválit. Naprosto úžasný servis - ke mně jezdí pan Jílek - vždy perfektně naladěný a optimistický člověk.S platbami absolutně žádný problém nikdy nebyl a není. Co se surovin a jídel týče, dlouho jsem čekala na to, kdy se bude něco konečně opakovat. Myslím, že takovou variaci bez neustálého nakupování a vymýšlení by člověk nedal ani náhodou, dostávat vše takhle připravené a hotové od nos, to je zkrátka luxus a toho uspořeného času...Takže pokud Vám to nevyhovuje (a to se samozřejmě může stát), tak prostě zkuste něco jiného...a sama uvidíte, jak si stojí ostatní. Za mě - hodně zdvižený palec a každé ráno se těším na to, na čem si během dne pochutnám :-)) Zdravím Jílkovi a moc děkuju :-) :-) :-)